اجاره سوئیت مبله 35 متری در عباس آباد تهران – ایران ماوا

تهران عباس آباد
اجاره سوئیت مبله 35 متری در عباس آباد تهران – ایران ماوا
0 خوابه
تهران عباس آباد
تهران عباس آباد
مهمان
35 متر مربع
270,000 تومان روزانه
کد ملک : T.C.S.2
مشاور شما

09374994691

02144009021

ویژه های سایت

اجاره آپارتمان 100 متری مبله در سعادت آباد تهران – ایران ماوا
اجاره آپارتمان 100 متری مبله در سعادت آباد تهران - ایران ماوا
550,000 تومان
تهران
تا 5 مهمان
2 خوابه
100 متر
اجاره آپارتمان 60 متری مبله در پاسداران تهران – ایران ماوا
اجاره آپارتمان 60 متری مبله در پاسداران تهران - ایران ماوا
350,000 تومان
تهران
تا 3 مهمان
1 خوابه
60 متر
اجاره آپارتمان مبله – سعادت آباد
اجاره آپارتمان مبله - سعادت آباد
500,000 تومان
تهران
تا 5 مهمان
2 خوابه
130 متر
اجاره روزانه سوئیت 100 متری سعادت آباد  تهران – ایران ماوا
اجاره روزانه سوئیت 100 متری سعادت آباد تهران - ایران ماوا
530000 تومان
تهران
تا 5 مهمان
2 خوابه
110 متر

ویژگی ها و توضیحات ملک

اینترنت بی سیم پارکینگ اختصاصی تلویزیون سرامیک سرویس بهداشتی فرنگی نگهبان

سوئیت T.C.S.2 چه ویژگی دارد؟

اشخاصی که به دنبال اجاره آپارتمان مبله در عباس آباد تهران هستند غالبا به دلیل آنکه هزینه کمتری تقبل بکنند ، سوئیت  یا آپارتمان مبله با متراژ کم را مد نظر قرار می دهند . اما با توجه به نحوه ساخت و ساز در تهران و اینکه واحدهای ساخته شده معمولا بیش از 70 متر مربع می باشند سبد انتخاب بزرگی را پیش روی خود نمی بینند.  این واحد با متراژ 35 متر مربع مساحت جز آن دسته سوئیت هایی هست که با توجه به متراژ کم و امکانات خود طرفداران زیادی دارد.

تقریبا تمام وسایل ضروری  که برای هر شخص که حتی در منزل و آپارتمانی که خود مالک آن می باشد  مورد نیاز هست در این واحد گرد آوری کردیم تا رفاه وآسایش میهمانان و مسافرانی که چند روزی افتخار میزبانی و وظیفه خطیر اسکان این عزیزان همراه با جلب رضایتشان باشد و همراه با خاطرات خوب در انتظار بازگشت مجددشان باشیم.

توضیحات بیشتر درباره T.C.S.2

دلایل مختلفی سبب می شود تا اشخاص اجاره آپارتمان مبله در تهران را به جای رزرو هتل برگزینند ، یکی از این دلایل وجود امکانات برای پخت و پز در داخل واحد می باشد که سبب بهره بردن از غذایی سالم تر و با هزینه ای به مراتب کمتر می باشد.

امکانات موجود در این واحد شامل سرویس کامل قابلمه و قاسق و چنگال متناسب با  ظرفیت هر واحد،  گاز و ماکروفر ،یخچال به جهت جلوگیری از فساد مواد غذایی و سیستم کولر گازی برای فراهم کردن دمای مناسب داخل واحد می باشند.

موقعیت مکانی هر سوئیت یا آپارتمان مبله اولین شاخصه انتخاب آن می باشد چرا که اغلب مسافران برای امورات اداری و یا درمانی راهی تهران می شوند لذا دسترسی سریع به نقاط هدف و مقصد می باشد . این واحد با توجه به قرار گیری در مناطق مرکزی تهران امکان تردد با وسایل حمل و نقل عمومی اعم از مترو و بی آر تی و تاکسی را به راحتی برای میهمانان فراهم می آورد.

دسترسی سوئیت T.C.S.2 چگونه است؟

نزدیکی به مترو مصلی و شهید بهشتی و دسترسی آسان به میدان های فاطمی ، ولیعصر ، هفت تیر و خیابان ولیعصر که مهمترین خیابان تهران می باشد ، از مزایای این واحد می باشد . از دیگر محاسن این آپارتمان مبله نزدیک بودن به مراکز درمانی مختلف تهران هست.

قیمت و شرایط رزرو 

واحد کد T.C.S.2 به ازای هر شب هزینه 270 هزار تومان را دارد.اگر قصد اقامت کوتاه مدت در تهران را دارید ببعد از اطلاع از قوانین و مقررات  با ایران ماوا تماس بگیرید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest