اجاره سوئیت 70 متری در صادقیه تهران

تهران، صادقیه

ویژه های سایت

اجاره سوئیت 70 متری در صادقیه تهرانT.W.AP.32
کد ملک : T.W.AP.32
تماس با مشاور 02144082101

سوییت

1 خوابه

1 پارکینگ

3 نفر مهمان

صادقیه تهران

70 متر مربع

1500000 تومان

روزانه

آدرس : تهران، صادقیه

1500000 تومان

روزانه

ویژگی ها

آسانسور
کفپوش سرامیک
تلویزیون
پارکینگ اختصاصی
سیستم خنک کننده اسپیلت
اینترنت بی سیم
نگهبان
درب کنترلی و ریموت
سیستم گرمایش شوفاژ
سرویس بهداشتی ایرانی

توضیحات

آپارتمانی که پیش رو قرار گرفته است برای اجاره آپارتمان مبله در صادقیه تهران یا اجاره روزانه در صادقیه تهران مناسب است. چناننچه بس از مطالعه اطلاعات ارائه شده و آشنایی با موقعیت معرفی شده ،برای اجاره سوئیت در صادقیه تهران  یا اجاره روزانه خانه در صادقیه تهران مصمم شدید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

محله صادقیه در غرب تهران و نزدیک به میدان آزادی می باشد. اتوبان های متعددی از نزدیکی این محله عبور می کنند.

قیمت های اعلام شده برای  اجاره آپارتمان مبله در صادقیه تهران مربوط به روزهای عادی و تا سقف ظرفیت نرمال میباشد.  در روزهای آخر هفته، تعطیلات، مناسبت ها، ایام نوروز و یا ظرفیت بیش از نرمال، قیمت اندکی افزایش خواهد یافت.

ساعت ورود برای اجاره سوئیت در صادقیه تهران یا اجاره روزانه خانه در صادقیه تهران  14:00 و ساعت خروج 12:00 میباشد.

در اجاره آپارتمان مبله در صادقیه تهران یا اجاره روزانه در صادقیه تهران امکان میهمان آوردن و حیوان خانگی ممکن نمی باشد.

در صورت بیشتر بودن تعداد نفرات از ظرفیت نرمال و رضایت میزبان هزینه اضافی اخذ خواهد شد.

در صورت رزرو بصورت ماهانه از قیمت روزانه حدود 10 الی 20 درصد کسر می گردد.

چگونه برای اجاره سوئیت در صادقیه تهران اقدام کنیم

اجاره سوئیت در صادقیه

اگر قصد اجاره سوئیت در صادقیه را دارید می توانید در وب سایت ایران ماوا وارد شوید. می توانید به لینک های زیر وارد شوید:

اجاره آپارتمان مبله در تهران

اگر به دلایل مختلف، نیاز به مسافرت چند روزه و کوتاه مدت به کلان شهر تهران داشته باشید، ممکن است هزینه بالای اقامت در هتل‌های پایتخت چندان برایتان جذاب نباشد. اغلب هتل‌های این شهر، لوکس و با امکانات کامل هستند، اما برای اسکان چند روزه در این اقامتگاه‌های رسمی، بودجه نسبتا بالایی نیاز خواهید داشت.
اجاره آپارتمان مبله در تهران و اقامت کوتاه مدت در خانه‌هایی که حس آسودگی منزل شخصی شما را داشته باشد، اغلب مورد استقبال مسافران قرار می‌گیرد. این مسافرت‌های کوتاه مدت ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد؛ استفاده از خدمات درمانی، دید و بازدید یا شرکت در مراسم اقوام، پیگیری برخی امور اداری، شرکت در برخی همایش‌ها و کنفرانس‌ها و… می‌تواند دلیل سفر چند روزه هر شخص به تهران باشد.

اجاره سوئیت در تهران

همانطور که می‌دانید، تهران یک شهر توریستی نیست، پس نباید انتظار داشته باشید برای اجاره سوئیت در تهران قدم به قدم بنر و اطلاعیه «خانه اجاره‌ای» ببینید. واقعیت این است که کلان شهر تهران، با وجود شرایط ایده‌آل از لحاظ جاذبه گردشگری، یک شهر توریستی نبوده به طوری که افرادی بسیار کمی به هدف گردشگری وارد پایتخت می‌شوند.
در واقع هدف اغلب سفرهای کوتاه مدت به تهران، ناشی از تمرکزگرایی امکانات شهری در این ابرشهر است. یعنی سفر کوتاه مدت و روزانه اغلب افراد به تهران، برای دریافت خدمات پزشکی، رسیدگی به امور اداری، دریافت خدمات آموزشی و تخصصی، شرکت‌ درهمایش‌ها و نمایشگاه‌ها و دلایلی این چنین است.

رزرو منزل مبله

رزرو منزل مبله در تهران به طور مثتا اجاره سوئیت در صادقیه تهران  شما را از دردسر اسباب کشی و تهیه لوازم ضروری آن نجات می‌دهد و حس آرامش خانه شخصی را برای شما تداعی خواهد کرد. با این که اجاره آپارتمان مبله روزانه در تهران در ابتدا با انتقادهای قانونی همراه شد، اما پس از تعیین چارچوب قانونی برای آن، خدمت بزرگی به مسافران کوتاه مدت این کلان شهر ارائه داد. البته اقامت کوتاه مدت در شهر تهران، تنها به چند روز محدود نمی‌شود، بلکه می‌توان اجاره آپارتمان در تهران برای یک ماه نیز انجام داد.

اجاره آپارتمان مبله

قبل از آن که اقدام به اجاره آپارتمان مبله در تهران کنید، باید در مورد موقعیت مکانی مقصد مورد نظر خود به نتیجه قطعی رسیده باشید. اگر برای خدمات درمانی مسافر تهران شده‌اید، بهتر است برای اجاره کوتاه مدت آپارتمان در تهران محله‌ای نزدیک به بیمارستان را انتخاب کنید؛ یا اگر برای شرکت در همایش‌های برگزار شده در دانشگاه‌ها چند روزی مهمان پایتخت هستید، بهتر است برای سهولت در تردد، مکانی نزدیک به دانشگاه را انتخاب کنید. هرچند شرایط حمل و نقل عمومی در تهران از وضعیت نسبتا خوبی برخوردار است، اما نمی‌توان مسافت طولانی بین مقاصد مختلف و اتلاف وقت ناشی از آن را نادیده گرفت.

ایران ماوا

بازدید ملک : 13,432 بار
فهرست