اجاره  روزانه آپارتمان 80متری  مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره روزانه آپارتمان 80متری مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

تهران سعادت آباد

ویژگی ها

اتاق خواب
1
حمام
1
پارکینگ
1
متراژ
80 متر مربع

توضیحات

آسانسور اسپیلت انباری پارکینگ اختصاصی تلویزیون خروج اضطراری درب کنترلی و ریموت سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی شوفاژ

امکانات سوئیت کد T.W.AP.78 چگونه است؟

امروزه بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران را برای اقامت کوتاه مدت خود در مناطق شمالی تهران در اولویت قرار می دهند.

یکی از واحد های یک خوابه ی ایران ماوا که در منطقه ی خوش آب و هوای سعادت آباد واقع شده است واحدی است بسیار لوکس و مجهز که با کد T.W.AP.78 ثبت شده است .در این واحد مجهز علاوه بر امکانات مختلفی که برای آسایش شما عزیزان فراهم شده است ، امکانات کامل نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.پارکینگ اختصاصی نیز برای شما فراهم می باشد . آسانسور ، اتاق پذیرایی مبله، امکانات اتاق خواب، میز ناهار خوری، تلوزیون و … از جمله موارد دیگری هستند که می توان به آن ها اشاره نمود.

موقعیت سوئیت کد T.W.AP.78

سعادت آباد یکی از مناطق مرفه نشین تهران به شمار می رود که در منطقه 2 شهرداری واقع شده است. این خیابان از شرق به بزرگراه چمران ، از جنوب به شهرک غرب از شمال به کوی فراز و از شمال شرق به اوین می رسد. بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام متصل است .

قیمت اجاره روزانه کد T.W.AP.78

در صورت تمایل به اجاره آپارتمان  کد T.W.AP.78 بهتر است بدانید که سوئیت مبله با وسعت هشتاد متر و یک اتاق خواب دارای قیمت پانصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

شرایط اجاره آپارتمان مبله با کد T.W.AP.78

برای سفر به پایتخت و اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران ، کدT.W.AP.78 می تواند مورد مناسبی باشد. برای اطلاع از شرایط با ایران ماوا تماس بگیرید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest