اجاره  روزانه سوئیت مبله 100متری در شهرک غرب تهران-ایران ماوا

اجاره روزانه سوئیت مبله 100متری در شهرک غرب تهران-ایران ماوا

تهران میدان ولیعصر

ویژگی ها

اتاق خواب
2
حمام
1
پارکینگ
1
متراژ
100 متر مربع

توضیحات

آسانسور اسپیلت انباری پارکینگ اختصاصی تلویزیون خروج اضطراری درب کنترلی و ریموت سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی سرویس بهداشتی فرنگی شوفاژ

امکانات آپارتمان مبله کد T.W.AP.39

 در صورت انتخاب مناطق غرب و شمال غرب تهران برای اجاره آپارتمان مبله ، کد T.W.AP.39 می تواند برای  اجاره سوئیت در شهرک غرب تهران جلب نظر کند.

یکی از واحدهای مبله ای که در این مقاله قصد داریم آن را به صورت مختصر خدمت شما عزیزان معرفی نماییم واحدی است لوکس که دارای دو اتاق خواب می باشد و در محله شهرک غرب تهران واقع شده است.این واحد با کد T.W.AP.39  در ایران ماوا به ثبت رسیده است .اتاق پذیرایی این آپارتمان مبله می باشد و مهمانان گرامی می توانند با آسایش کامل دور هم  بنشینند و به تماشای تلویزیون  و گفت و گو بپردازند .آشپزخانه ی واحد مورد نظر کلیه امکانات لازم را برای پخت و پز و شستشوی لباس فراهم کرده است.دو اتاق خواب مجزا از هم در این واحد وجود دارد که در هر دو اتاق می توانید به استراحتی شیرین و دلپذیر بپردازید.سرویس بهداشتی این واحد هم به دو صورت ایرانی و فرنگی تعبیه شده است.یکی از دغدغه های همیشه مسافران در سفر به تهران نبودن چای پارک برای خودروهای شخصی است. با اجاره ی این آپارتمان یک پارکینگ اختصاصی نیز به شما تعلق خواهد گرفت.

موقعیت مکانی آپارتمان مبله کد T.W.AP.39

آپارتمان مبله با کد T.W.AP.39 که برای اجاره سوئیت مبله در شهرک غرب تهران معرفی شده است ، در خیابان ایران زمین قرار دارد و دارای دو اتاق خواب و صد متر مربع مساحت هست.

قیمت سوئیت مبله کد T.W.AP.39

برای اجاره سوئیت مبله کد T.W.AP.39 در شهرک غرب هزینه هر شب اقامت مسافران این واحد ششصد هزار تومان می باشد.

برای رزرو و اجاره کد T.W.AP.39 چگونه اقدام کنیم؟

در صورتی که برای اجاره سوئیت مبله در شهرک غرب تهران آپارتمان مبله کد T.W.AP.39 را برای اقامت خود و همراهانتان برگزیدید با ایران ماوا تماس بگیرید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest