اجاره 105 متر آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

اجاره 105 متر آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران-ایران ماوا

تهران سعادت آباد

ویژگی ها

اتاق خواب
2
حمام
1
پارکینگ
1
متراژ
100 متر مربع

توضیحات

آسانسور اسپیلت انباری پارکت شده پارکینگ اختصاصی تلویزیون خروج اضطراری درب کنترلی و ریموت سرویس بهداشتی ایرانی شوفاژ

مشخصات آپارتمان مبله T.W.AP.34

در صورتی که قصد  اجاره آپارتمان مبله در تهران و مناطق شمال غربی شهر را دارید کد T.W.AP.34 برای اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران را در نظر داشته باشید.یکی از آپارتمان های دوخوابه ای که شما عزیزان می توانید از طریق ایران ماوا آن را اجاره کنید آپارتمانی است مبله و دوخوابه واقع در محله سعادت آباد تهران.

این آپارتمان که با کد T.W.AP.34  ثبت شده است به امکانات مختلفی مجهز شده و مطمئنا آسایش و رضایت خاطر شما را تضمین می کند.در اتاق پذیرایی چیدمان مبل به همراه امکانات سرمایشی و گرمایشی مدرن قرار دارد . یک دستگاه تلویزیون نیز در اتاق پذیرایی قرار گرفته است.اتاق خواب این آپارتمان بسیار دنج طراحی شده و شما می توانید یک استراحت آرام را تجربه کنید. یک تخت خواب دونفره در هر اتاق قرار داده شده است.

توضیحاتی درباره موقعیت کدT.W.AP.34

سعادت آباد یکی از مناطق مرفه نشین تهران می باشد که در منطقه 2 شهرداری واقع شده است.این خیابان از شرق به بزرگراه چمران ، از جنوب به شهرک غرب از شمال به کوی فراز و از شمال شرق به اوین می رسد.بلوار اصلی سعادت آباد، از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام متصل است.

قیمت سوئیت مبله کد T.W.AP.34

آپارتمان دو خوابه ای که در سعادت آباد می باشد و با کد T.W.AP.34 معرفی شده است، پانصد و پنجاه هزار تومان قیمت گذاری شده است.

چگونه کد T.N.AP.50 را رزرو کنیم؟

برای رزرو سوئیت مبله کد T.W.AP.34 ، ابتدا تاریخ ورود و خروج و تعداد نفرات خود را معیین نمایید. پس از مشخص شدن اطلاعات مذکور با ایران ماوا تماس بگیرید.

      Instagram          Facebook      Linkedin    Pinterest