اجاره 75 متر آپارتمان مبله در پونک تهران-ایران ماوا

اجاره 75 متر آپارتمان مبله در پونک تهران-ایران ماوا

تهران میدان پونک

ویژگی ها

اتاق خواب
2
حمام
1
پارکینگ
1
متراژ
75 متر مربع

توضیحات

آسانسور اسپیلت انباری پارکینگ اختصاصی تلویزیون سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی فضای سبز

امکانات آپارتمان کد T.W.AP.16

امروزه بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران را در الویت قرار می دهند. خوانندگان گرامی می توانند برای سهولت در اجاره آپارتمان مبله تهران با ما تماس بگیرند.

یکی از آپارتمان های لوکس و بسیار خوش نقشه ای که می توانید از طریق ایران ماوا برای اجاره آن اقدام کنید ، آپارتمانی است دوخوابه و شیک که در محله پونک واقع شده است.

این واحد که مبله می باشد می تواند پذیرای مسافران و همراهان گرامی شان باشد.از ویژگی های بارز این آپارتمان که با کد T.W.AP.16  ثبت شده است می توان به آشپزخانه ای با تمام امکانات مورد نیاز اشاره نمود.

برای راحتی مسافران گرامی یک پارکینگ اختصاصی در نظر گرفته شده و شما عزیزان می توانید برای رفت و آمد به این واحد از آسانسور نیز استفاده نمائید.همان طور که قبلا نیز اشاره کردیم این آپارتمان دارای دو اتاق خواب می باشد.

موقعیت جغرافیایی کد T.W.AP.16

از نظر موقعیت جغرافیایی نیز این واحد در محله پونک تهران واقع شده که یکی از مناطق غربی و خوش آب و هوای شهر تهران به شمار می رود .این محله که در منطقه 5 قرار گرفته است اماکن شاخصی مثل مجتمع تجاری بوستان، پساژ تیراژه ، بارگاه امامزادگان عینعلی و زینعلی ، مجتمع برج های تجاری جام همت و بخشی از بوستان بزرگ نهج البلاغه را در دل خود جای داده است.

قیمت آپارتمان کد T.W.AP.16

واحد مبله T.W.AP.16 که در منطقه پونک قرار دارد ،آپارتمانی هست دو خوابه که قیمت آن برای اجاره هر شبانه روز 400 هزار تومان می باشد.

چگونگی رزرو آپارتمان مبله کد T.W.AP.16

در پاراگراف های قبلی به بیان موقعیت قرارگیری و مشخصات و امکانات موجود در این آپارتمان مبله با کد T.W.AP.16 پرداختیم. برای اجاره آپارتمان مبله در پونک تهران و یا محله های دیگری که به مقصد شما نزدیکتر می باشدبا گروه ایران ماوا تماس حاصل فرمایید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest