اجاره 80 متر سوئیت مبله در میرداماد تهران – ایران ماوا

اجاره 80 متر سوئیت مبله در میرداماد تهران – ایران ماوا

تهران میرداماد

ویژگی ها

اتاق خواب
2
حمام
1
پارکینگ
1
متراژ
80 متر مربع

توضیحات

اسپیلت انباری پارکینگ اختصاصی تلویزیون خروج اضطراری درب کنترلی و ریموت سرویس بهداشتی ایرانی سرویس بهداشتی فرنگی شوفاژ

امکانات کد T.N.AP.31 چگونه است؟

در صورت انتخاب محله میرداماد که در منطقه سه قرار دارد، برای اجاره سوئیت مبله در میرداماد تهران توضیحات کد T.N.AP.31 را برسی نمایید.در ادامه معرفی واحدهای اجاره ای برای سکونت چند روزه ی شما عزیزان ، واحدی را معرفی می کنیم که در بلوار میرداماد تهران واقع شده و با کد T.N.AP.31به ثبت رسیده است. این واحد که بسیار شیک و مرتب می باشد دارای دو اتاق خواب مجزا بوده و در هر اتاق امکانات لازم برای استراحت شما عزیزان فراهم شده است.

آشپزخانه ای این آپارتمان به انواع وسائیل لازم تجهیز شده است.اتاق پذیرایی مبله می باشد و شما می توانید در کنار خانواده ی خود به تماشای تلوزیون بپردازید.از دیگر ویژگی ها می توان به پارکینگ اختصاصی اشاره نمود که در اختیار شما قرار خواهد گرفت.همچنین ، دو وع سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی تعبیه شده است.

مشخصات محله میرداماد تهران

از ویژگی های مهم محله ی میرداماد نیز در دسترس بودن ناوگان حمل و نقل عمومی است. ایستگاه مترو میرداماد تقریبا در مرکز این بلوار قرار دارد و ایستگاه مترو شریعتی هم میتواند در شرق این محله تردد را آسان و سریع تر نماید. همچنین خطوط تاکسی در طول بلوار میرداماد خدمات حمل و نقل را فراهم می اورد. افرادی که بخواهند از سمت غربی بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر به میرداماد دسترسی پیدا کنند میتوانند از BRT نیز بهره ببرند.

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.31

قیمت آپارتمان مبله کد T.N.AP.31 با توجه به اینکه دو خوابه هست و در مناطق شمالی قرار دارد برای یک شب اقامت پانصد و پنجاه هزار تومان هزینه دارد.

شرایط رزرو آپارتمان مبله کد T.N.AP.31

با اجاره سوئیت مبله در میرداماد تهران از طریق ایران ماوا آسایش و آرامش را تجربه کنید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest