اجاره  روزانه 75 مترسوئیت مبله در گلبرگ تهران-ایران ماوا

اجاره روزانه 75 مترسوئیت مبله در گلبرگ تهران-ایران ماوا

تهران گلبرگ

ویژگی ها

اتاق خواب
1
حمام
1
متراژ
75 متر مربع

توضیحات

اسپیلت انباری تلویزیون خروج اضطراری سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی شوفاژ

کد T.E.AP.15چه مشخصاتی دارد؟

یکی از آپارتمان های شیک و تک واحدی که در همین مقاله قصد معرفی و ارائه مشخصات آن را به شما عزیزان داریم واحدی است که در منطقه گلبرگ که از مناطق شرقی تهران به شمار می رود واقع شده و با کد  T.E.AP.15 برای اجاره سوئیت مبله در گلبرگ تهران به ثبت رسیده است.

این واحد که دارای یک اتاق خواب با امکانات کافی می باشد ، در نگاه اول به شما این اطمینان را خواهد داد که یکی از بهترین انتخاب های خود را انجام داده اید.تمیز بودن محل سکونت یکی از شاخصه هایی است که همواره برای مسافران عزیز دارای الویت می باشد. این واحد با پاکیزگی مثال زدنی و همچنین امکانات رفاهی کامل آماده پذیرایی از شما عزیزان است.امکاناتی نظیر مبلمان، تلوزیون، سیستم سرمایشی و گرمایش کامل، امکانات کامل آشپزخانه و اتاق خواب از جمله موارد قابل ذکر می باشند.

کد T.E.AP.15کجا واقع شده است؟

 محله گلبرگ نیز که یکی از محله های پر تردد تهران به شمار می رود در منطقه 8 شهرداری تهران واقع شده است.این خیابان در میدان سبلان به پایان می رسد و تقاطع های اصلی و فرعی زیادی نیز دارد. ایستگاه متروی گلبرگ نیز در همین خیابان واقع شده است.

قیمت کد T.E.AP.15چقدر است؟

قیمتی که برای هر شب اقامت در آپارتمان مبله کد T.E.AP.15 با مساحت تقریبی هفتاد و پنج متر مربع و یک اتاق خواب در منطقه گلبرگ مسافران می پردازند سیصد و سی هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو سوئیت کد T.E.AP.15چگونه است؟

شاید سوئیت مبله با کد T.E.AP.15 توانسته نظر بعضی از مسافران را برای اجاره سوئیت مبله در گلبرگ تهران به خود جلب کرده باشد لذا برای رزرو ابتدا به صفحه قوانین و مقررات ما مراجعه بفرمایید و سپس با ایران ماوا تماس بگیرید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest