اجاره 75 متر سوئیت در هفت تیر تهران – ایران ماوا

اجاره 75 متر سوئیت در هفت تیر تهران – ایران ماوا

تهران میدان هفت تیر

ویژگی ها

اتاق خواب
1
حمام
1
پارکینگ
1
متراژ
75 متر مربع

توضیحات

اسپیلت انباری تلویزیون سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی شوفاژ

مشخصات آپارتمان کد T.C.AP16

بسیاری از مسافران برای اقامت خود و اجاره سوئیت در هفت تیر تهران  که مرکزیت دارد را برمی گزینند. زیرا به مناطق مختلف دسترسی مناسبی دارد .

آپارتمانی که هم اینک خدمت شما سروران گرامی معرفی می شود واحدی است یک خوابه واقع در هفت تیر تهران . این آپارتمان که با کد T.C.AP16  ثبت شده است کلیه امکانات لازم را برای پذیرایی و استقبال از شما عزیزان دارا می باشد . اتاق خواب این واحد به کلیه امکانات لازم مجهز شده است.در آشپزخانه وسیله های مورد نیاز برای پخت و پز فراهم می باشد. این مساله برای افرادی که از خوردن غذاهای فست فود و آماده اجتنبا می کنند دارای ضرورت است.

همچنین اتاق پذیرایی مبلمان می باشد و شما عزیزان می توانید در کنار خانواده روزهای خوبی را سپری نمائید.

میدان هفت تیر کجاست؟

میدان هفت تیر تهران نیز یکی از مهمترین میدان های این شهر به شمار می رود. این میدان از سمت جنوب با خیابان های شهید مفتح و کریمخان زند و از سمت شمال با خیابان های شهید مفتح و بهارشیراز و بزرگراه مدرس در پیوند است.

یکی از ایستگاه های خط یک متروی تهران نیز ایستگاه هفت تیر می باشد و شما می توانید برای سفر به مناطق مختلف تهران از مترو هم استفاده نمائید.

قیمت آپارتمان کد T.C.AP16

T.C.AP16 کد آپارتمانی هست که در بالا به توضیح آن پرداختیم. قیمت و ارزش این واحد مبله برای هر شب اقامت سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد.

شرایط رزرو واحد مبله T.C.AP16

برای اجاره سوئیت در هفت تیر تهران و اطلاع از نحوه رزرو آپارتمان کد T.C.AP16 از کانال های معرفی شده با ایران ماوا در ارتباط باشید.

  instagram          facebook      linkedin    pinterest