اجاره 84 متر آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران – ایران ماوا

اجاره 84 متر آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران – ایران ماوا

تهران سعادت آباد

ویژگی ها

اتاق خواب
2
حمام
1
پارکینگ
1
متراژ
84 متر مربع

توضیحات

آسانسور اسپیلت پارکینگ اختصاصی تلویزیون خروج اضطراری درب کنترلی و ریموت سرامیک سرویس بهداشتی ایرانی شوفاژ

امکانات سوئیت مبله کد T.W.AP.52

یکی از آپارتمان های دوخوابه ای که شما عزیزان می توانید از طریق ایران ماوا برای اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران آن را اجاره کنید آپارتمانی است مبله و دوخوابه که در محله سعادت آباد واقع شده است.

این آپارتمان که با کد T.W.AP.52  ثبت شده است به امکانات مختلفی مجهز شده و مطمئنا آسایش و رضایت خاطر شما را تضمین می کند.در اتاق پذیرایی چیدمان مبل به همراه امکانات سرمایشی و گرمایشی مدرن قرار دارد . یک دستگاه تلویزیون نیز در اتاق پذیرایی قرار گرفته است.برای بسیاری از مسافران تمیز بودن و مرتب بودن یکی از اصلی ترین ملاک هائی است که در اجاره منزل آن را لحاظ می کنند. یقینا اولین مساله ای که در بدو ورود توجه شما را جلب خواهد کرد تمیز و پاکیزه بودن این واحد می باشد.اتاق خواب این آپارتمان بسیار دنج طراحی شده و شما می توانید یک استراحت آرام را تجربه کنید. یک تخت خواب دونفره در هر اتاق قرار داده شده است.برای مهمانان عزیزی که به غذاهای بیرون علاقه ای ندارند ، امکانات کامل آشپزی نیز فراهم می باشد.این مجتمع مجهز به پارکینگ و آسانسور نیز می باشد.

مختصات مکانی سوئیت کد T.W.AP.52

سعادت آباد از جمله مناطق با امکانات و موقیت مناسبی است که از دانشگاه گرفته تا بیمارستان در آن قرار دارد. واحد مبله کد T.W.AP.52 نیز در این منطقه قرار دارد.

قیمت سوئیت کد T.W.AP.52

سوئیت مبله کد T.W.AP.52 موردی است دو خوابه با هشتاد متر مساحت که چهارصد و پنجاه هزار تومان هزینه یک شب اجاره آن خواهد بود.

شرایط و چگونگی کد T.W.AP.52

برای اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران و رزرو کد T.W.AP.52 با سایت ایران ماوا تماس بگیرید و از یک انتخاب خوب و با امکانات کافی اطمینان داشته باشید.

 instagram          facebook      linkedin    pinterest