مقالات

اجاره سوئیت مبله در تهران

آشنایی با دانشگاه های تهران – دانشگاه جامع علمی کاربردی

برای اجاره سوئیت مبله در تهران همراه شما هستیم . شرایط امروزه مشاغل طوری شده است که شاغلین باید اطلاعات علمی بالایی درمورد کاری که انجام می دهند نیز داشته باشند که البته متاسفانه در بسیاری از ادارات همچین چیزی دیده نمی شود.

برای حل این امر دانشگاه های جامع علمی کاربردی شکل گرفته است که هدفشان نیز بالا بردن سطح علمی دانشجویان شاغل در حوزه ی کاریشان می باشد.

 این مجموعه زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات فناوری فعالیت دارد و در بسیاری از شهرها شعبه دارد.  تعداد مراکز دانشگاه به 1000 عدد می رسد که 200 عدد از آنها در شهر تهران واقع شده است. در سال 1370 شمسی دانشگاه علمی کاربردی تاسیس شد. این دانشگاه به ارائه ی رشته های مختلف در مقاطع کاردانی، کارشناسی، ارشد و دکتری می پردازد.

هدف اصلی دانشگاه علمی کاربردی مشارکت با سازمان ها برای آموزش نیروی انسانی آنها می باشد. این نیروها وظیفه ی تامین نیروهای بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور می باشد. این دانشحویان در نهایت باید بتوانند برای فعالیت محول شده دانش کافی را کسب کرده باشند.

 اهداف کلی این دانشگاه عبارت اند از:

  1. ایجاد بستر مناسب برای فعالیت همه‌جانبه در گسترش اعتلای دانش و پژوهش علمی-کاربردی کشور.
  2. ارتقای شاخص‌های کمی و کیفی آموزش‌های کاربردی در جامعه.
  3. فراهم کردن زیربنا به منظور به کارگیری دانش آموختگان دوره های نظری در حل مسائل.
  4. زمینه‌سازی زیربنای مناسب برای ایجاد انتقال فناوری نوین

سخنانی مبنی بر اینکه قرار است مقطع دکتری نیز در این دانشگاه راه اندازی شود به میان آمده است.

 این امر با انتقاداتی نیز همراه بوده است اما کسانی که موافق بودند اذعان داشتند که دانشگاه می تواند در مقطع دکتری نیز دانشجو بپذیرد. در نهایت سران دانشگاه موفق به پذیرش دانشجو در مقطع دکتری شدند. از سال پیش آزمون های سراسری دانشگاهی برای پذیرش در مقطع دکتری شروع شده است.

دانشگاه علمی کاربردی موفق به کسب رتبه ی 18 در بین دانشگاه های داخلی شده است در حالی که همین دانشگاه در دنیا توانسته رتبه ی 92 را از لحاظ محبوبیت کسب کند.

با اجاره سوئیت مبله در تهران از طریق ایران ماوا آسایش و آرامش را تجربه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *