اقامت در آپارتمان مبله بهتر است یا هتل؟

12K
آپارتمان مبله در تهران

آپارتمان مبله و هتل دو گزینه بسیار مناسب برای اسکان در تهران و یا سایر نقاط کشور به شمار می رود. معمولاً کسانی که دوست دارند امکانات بسیار زیادی را در سفر به نقاط کشور تجربه کنند به سراغ این دو گزینه خواهند رفت. اما توجه داشته باشید اقامت در آپارتمان مبله و هتل نیز با خود مزایا و معایب مختلفی را به همراه دارد. از این رو بسیاری از افراد برای اینکه بتوانند بهترین بازخورد را از مکان مورد نظر خود را بگیرند بین آپارتمان مبله و هتل دل هستند. در این سایت ایران ماوا  شما را با مزایا و معایب اقامت در آپارتمان مبله و هتل آشنا خواهیم کرد.

چنانچه شما هم جزو افرادی هستید که در پی پاسخ سوال اقامت در آپارتمان مبله بهتر است یا هتل؟ هستید این مطلب از سایت ایران ماهواره را تا انتها دنبال نمایید.  در این مطلب به شما خواهیم گفت که در هنگام سفر به تهران و یا نقاط مختلف کشور کدام مورد را انتخاب کنید. به نظر شما اجاره آپارتمان مبله در تهران بهتر است یا اجاره هتل در تهران؟

آپارتمان مبله در تهران

آپارتمان مبله در تهران

اینترنتی برای اجاره روزانه خانه اقدام کنید

در دنیای پیشرفته امروز که فناوری و تکنولوژی بخش جدایی ناپذیر روزمرگی ها شده است، استفاده از اینترنت بسیاری از کارها را آسان کرده و به کراهای گوناگون افراد سرعت بخشیده است.

با در دست داشتن یک گوشی هوشمند که متصل به اینترنت است به آسانی امکان اجاره و اقامت در آپارتمان مبله وجود دارد. در خانه بنشینید و گوشی خود را به اینترنت وصل کنید.

سپس با ورود به سایت های اجاره خانه مبله و بررسی دقیق منزل مورد نظر آن را به صورت آنلاین رزرو نمایید. این کار چندین مزیت با خود به همراه دارد که برخی از مهمترین آنها را در اینجا بر می شماریم.

جای خواب ارزان در تهران

جای خواب ارزان در تهران

مزایای رزرو اینترنتی خانه مبله

با رزرو آنلاین و اینترنتی آپارتمان مبله مزیت های زیادی نصیبتان می شود. مهمترین آنها عبارتند از:

  • صرفه جویی در زمان و هزینه
  • سرعت، راحتی و آسایش
  • امکان بررسی انواع آپارتمانها همراه با تصاویر
  • امکان مقایسه قیمت ها
  • پرداخت آنلاین هزینه اجاره
  • در دسترس بودن تعداد زیادی از آپارتمانها
  • امکان آشپزی، شستشوی لباس و برگزاری مهمانی
  • ارزانی، آرامش و امکانات و فضای بیشتر

چرا مسافران اقامت در آپارتمان مبله را ترجیح می دهند؟‌

مسافران هنگامی که تصمیم به سفر می گیرند در وهله اول به فکر انتخاب وسیله نقلیه هستند و سپس به اقامت در مقصد می اندیشند.

بسیاری از آنها اولین گزینه ای که به ذهنشان می رسد، اقامت در هتل است. هتل ها در انواع مختلف از 5 ستاره لوکس گرفته تا هتل های تک ستاره دارای امکانات متفاوت و قیمت های متنوعی هستند.

هزینه اقامت در هتل با هزینه اقامت در آپارتمان مبله بسیار متفاوت است. هتل ها از قوانین خاصی پیروی می کنند و محدودیت هایی در عبور و مرور و ساعت های رفت و آمد دارند. نمی توان در هتل آشپزی کرد و یا دوست و آشنایی را به آنجا دعوت کرد.

اقامت در آپارتمان مبله از آرامش و خلوتی و سکوت بیشتری برخوردار است و برای افرادی که می خواهند به استراحت بپردازند گزینه مناسب تری است. به همین منظور مسافران آپارتمان مبله را ارجح تر از رزرو هتل در تهران می دانند.

مناسب بودن اقامت در آپارتمان مبله برای سفرهای دسته جمعی و خانوادگی

یکی از نکاتی که برای بسیاری از افراد از اهمیت ویژه ای برخوردار است، مناسب بودن رزرو منزل مبله برای سفرهای دسته جمعی و خانوادگی است.

در اکثر هتل ها اتاقی چند تخته وجود دارد که همه افراد خانواده باید در همان اتاق حضور داشته باشند ولی با اجاره خانه مبله گویی در خانه خود هستید. می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود سوییتی بزرگ و چند خوابه اجاره کنید و از تمام امکانات یک خانه بهره مند شوید.

در حالی که هزینه اضافی برای تعداد تخت بیشتر پرداخت نمی کنید. اگر در سفرهای خانوادگی به تهران در پی منزل مبله ارزان قیمت هستید، می توانید به مطلب ” ارزان ترین مناطق تهران برای اجاره خانه مبله کدامند؟ ” مراجعه کنید.

آپارتمان مبله برای سفرهای دسته جمعی

آپارتمان مبله برای سفرهای دسته جمعی

مزایای اقامت در آپارتمان مبله نسبت به هتل

مهمترین نکته ای که بسیاری از مسافران از آن شاکی هستند، ظرفیت محدود هتل ها و مسافرخانه ها در زمان پیک فصل سفر است. در ایام تعطیلات و فصل تابستان که مسافران زیادی به سفر می روند پیدا کردن هتل مورد نظر با قیمت مناسب چالشی بزرگ برای گردشگران محسوب می شود.

در حالی که با اقامت در آپارتمان مبله به راحتی می توان به این مشکل فائق شد و هزینه کمتری برای یک شب اقامت پرداخت کرد. این مشکل به خصوص در شهر تهران بیشتر به چشم می خورد. چرا که قیمت رزرو اتاق در هتل های تهران بسیار بالاتر از اجاره خانه می باشد. به صرفه بودن آپارتمان مبله دلیل محکمی برای انتخاب آن است.

راحتی و اسایش بیشتر در اقامت آپارتمان مبله نسبت به هتل

راحتی، آسایش و استفاده از برخی امکانات گزینه دیگری است که مسافران را به اقامت در آپارتمان مبله ترغیب می کند. اکثر خانه های مبله یخچال بزرگ، لباسشویی و آشپزخانه دارند و امکان پخت غذا به راحتی در دسترس است. همچنین برای دور هم نشینی های خانوادگی و دوستانه آزادی عمل بیشتری نسبت به هتل ها وجود دارد.

تعدادی از مسافران نیز فقط قصد یک شب اقامت در تهران را دارند و نمی خواهند هزینه گزافی برای رزرو هتل بپردازند . این دسته از مسافران نیز ترجیح می دهند در آپارتمان های مبله اقامت کنند و به اصطلاح از جای خواب ارزان در تهران به راحتی و بدون دغدغه برخوردار شوند.

هتل یا آپارتمان مبله کدام بهتر است؟

با توجه به مطالبی که عنوان شد ممکن است بگویید هتل ها شرایط امنیتی و یا رفاهی بیشتری برای مسافران فراهم می کنند . این گفته کاملا درست است اما پرداخت هزینه اقامت در این هتل ها برای بسیاری از گردشگران مقدور نمی باشد.

ایران کشوری توریستی و دیدنی است که در بیشتر ایام سال دارای گردشگران داخلی و خارجی می باشد. از همین رو تعداد محدود هتل ها موجب می شود تا قیمت رزرو اتاق در هتل های شهرهای توریستی گاهی اصلا مقرون به صرفه نباشد و خیلی ها را از سفر کردن منصرف کند.

راه حل رفع این مشکل در شرایط فعلی و با توجه به پتانسیل گردشگری کشور و همچنین نامتناسب بودن امکانات رفاهی و گردشگری با ظرفیت های آن و تعداد گردشگران، استفاده از امکانات جایگزین می باشد.

هزینه اقامت در اپارتمان مبله

هزینه اقامت در اپارتمان مبله

انعطاف پذیری افامت در آپارتمان مبله نسبت به هتل

برای برخورداری از اقامت ارزان و ایمن، اقامت در آپارتمان مبله که تحت نظر مراکز مربوطه و از طریق سایت های مطمئن انجام می شود، بهترین گزینه پیش رو است. برای رزرو منزل مبله و یا اجاره روزانه خانه در تهران یا شهرهای دیگر می توانید به سایت ایران ماوا مراجعه کنید و با خیالی آسوده از اقامتی ارزان، راحت و ایمن بهره مند شد.

پرداخت هزینه کمتر، ظرفیت بالا و تعداد بیشتر و تنوع آپارتمانهای مبله، امکانات و آزادی عمل بیشتر، مقرر نبودن ساعات اجباری تخلیه تحویل اتاق، توافقی بودن مسائل با صاحبخانه و انعطاف پذیری در قوانین از عوامل مهمی هستند که مسافران زیادی را به دنبال اقامت در آپارتمان مبله می کشاند و آنها را برای رزرو خانه مبله به دنبال سایت مطمئن و ارزان ترغیب می کند.

اهمیت اجاره کوتاه مدت آپارتمان مبله در تهران

تهران به عنوان پایتخت شهری شلوغ و پرتردد است و هر روزه تعداد زیادی از مسافران برای کارهای اداری، تحصیلی، درمانی و یا تفریحی به این شهر تردد می کنند. کسانی که برای اولین بار قصد اقامت در این کلانشهر را دارند دچار سرگردانی و اتلاف وقت و انرژی می شوند.

بنابراین بهتر است پیش از سفر خیال خود را از جهت اقامت راحت کنید. می توانید اقامت کوتاه مدت و ارزان قیمت خود را به سایت ایران ماوا بسپارید.

سپس با دقت انواع آپارتمانهای موجود را با تصاویر و قیمت آنها مورد بررسی و مقایسه قرار دهید. در عرض چند دقیقه کوتاه و فقط با چند کلیک ساده به راحتی می توانید بهترین اقامت در آپارتمان مبله را بدست آورید.

با ایران ماوا اقامت در بهترین آپارتمان مبله را تجربه کنید

یکی از مزایا این کار تهیه خانه ای است که می تواند نزدیک به جایی باشد که برای آن به تهران سفر کرده اید. می توانید در همان محله خانه ای مبله را با قیمت مناسب و برای کوتاه مدت اجاره کنید واز اقامت خود لذت ببرید.

تهران شهری بزرگ و دارای 22 منطقه می باشد. با رزرو اینترنتی خانه مبله به راحتی در تمام مناطق تهران امکان رزرو خانه وجود دارد و نیازی به صرف هزینه و وقت زیاد برای مراجعه حضوری به هتل ها و یا مشاورین املاک نیست. بنابراین با آسودگی خاطر از این امکانات استفاده کرده و با مراجعه به سایت ایران ماوا با اجاره اپارتمان مبله خود سفری لذت بخش را تجربه کنید.

مدارک مورد نیاز برای اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران

آپارتمان بصورت مبله و با تمامی امکانات در اختیار شما قرار می گیرد بنابراین ارائه یک مدرک شناسایی معتبر همانند کارت ملی یا شناسنامه در هنگام دریافت کلید از ضروریات است.

رزرو آنلاین آپارتمان مبله در تهران

وارد سایت ایران ماوا می شوید. شهر تهران را انتخاب می کنید، لیست کاملی از انواع آپارتمانهای موجود به همراه تصویر و قیمت برای شما نمایش داده می شود. اقامتگاه مورد نظر را انتخاب و بر روی دکمه ‘درخواست رزرو’ کلیک کنید. سپس منتظر پاسخ میزبان می مانید. می توانید با وی چت کرده و سوالات خود را بپرسید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تیم پشتیبانی سایت در تماس باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط
فهرست