سیر تا پیاز شناخت خانه و آپارتمان مبله

483
خانه مبله

با نیم نگاهی به سایت ها و با اندکی چرخ در اینترنتی متوجه خواهید شد، اجاره منازل مبله در تهران به یک امر کاملا طبیعی مبدل شده است. اگر برایتان جای سوال است که منظورمان از خانه و آپارتمان مبله چیست؟ باید بگوییم به خانه و یا آپارتمانی که تمامی معیارها و وسایل مورد نیاز برای زندگی راحت را داشته باشد، خانه و آپارتمان مبله گفته می شود.

با اجاره منزل مبله دیگر نیازی به تهیه وسایل اولیه زندگی نیست و فقط کافی است لباس ها و وسایل شخصی خود را به همراه ببرید. برای آشنایی با بایدها و نبایدهای اجاره خانه و آپارتمان مبله در این مطلب با ما همراه باشید.

اسکان در خانه های مبله

اسکان در خانه های مبله

دلایل اجاره خانه‌ و آپارتمان‌ مبله در تهران چیست؟

بر کسی پوشیده نیست که تهران شلوغ ترین شهر کشور عزیز ایران است. روزانه در تهران 17 میلیون نفر انسان رفت و آمد میکنند و این شهر طبق اخرین امار چیزی حدود 13 میلیون نفر جمعیت دارد. بسیاری از این افراد دل از شهر و روستای خود کنده اند و پایتخت سفر کرده اند تا خود را به چالش جدید دعوت نمایند. این شلوغی ها باعث می شود، مشتریان زیادی برای خانه و آپارتمان مبله در تهران پیدا شود. کسانی که به تهران سفر می کنند، بجای استفاده از وسایل شهر خود و انتقال آنها از خانه و آپارتمان مبله استفاده می نمایند.

کسانی که دوست دارند در تهران زندگی کنند، بالطبع اثاث کشی برایشان سخت است و هزینه های بسیار بالایی را در بر دارد. از روی دیگر حمل اثاثیه منزل می تواند یک بار اضافی برای مستاجران باشد. تنها دلیل استفاده از خانه و آپارتمان مبله در تهران حمل اثاثیه نیست. بسیاری از افراد برای گشت و گذار به تهران مراجعه می کنند. این افراد به دلیل نبود مسافرخانه لوکس  هتلی ارزان با امکانات عالی منازل مبله را انتخاب می کنند. اگر جز هر کدام از این دسته ها هستید به راحتی هرچه تمام تر می توانید از طریق سایت ایران ماوا خانه یا آپارتمان مبله در تهران را رزرو نمایید.

مزایای خانه ‌و آپارتمان مبله

شاید برای بسیاری از ما مزایای خانه و آپارتمان مبله پوشیده باشد. در ادامه مطلب به مزایای این نوع اجاره می پردازیم.

عدم نیاز به خرید لوازم‌ خانگی

یکی از مهمترین ویژگی های خانه و آپارتمان مبله نیاز نداشتن به خرید لوازم خانگی در طول زمان قرارداد است. لوازم خانگی ممکن است در طول زمان مستاجری هزینه های بسیار بالایی برای مستاجران داشته باشد،خانه های مبله این هزینه را حذف می کنند.

آپارتمان مبله

آپارتمان مبله

اسباب‌ کشی ممنوع

راحت شدن از اسباب‌ کشی از دیگر مزایایی است که خانه و آپارتمان مبله با خود به همراه دارد. اگر اندکی طعم مستاجری را کشیده باشید، مطمئنا می دانید اسباب کشی با چه زحماتی عجین شده است. با اجاره منزل در تهران وسایر شهرها دیگر خبری از مارتن های مزاحم و جمع و پهن کردن وسایل منزل نیست.

هزینه جابجایی حذف می شود

اسباب کشی نه تنها با مشقت زیاد همراه است، بلکه هزینه ای بسیار زیادی را با خود به همراه دارد. با اجاره خانه یا آپارتمان مبله در تهران می توانید از شر هزینه های جابه جایی خلاص شوید و هزینه باقی مانده را به گشت و گذار در شهر بپردازید.

تنوع در اجاره نشینی

ار از اسباب منزل خود خسته شده اید و یا دوست دارید هر از گاهی محیطی تازه را تجربه کنید، اجاره منزل مبله بهترین گزینه است. بعد از عوض کردن هر خانه مبله می توان فضای جدیدتری را تجربه کرد.

معایب منزل مبله

اجاره و آپارتمان مبله در تهران علاوه بر مزایا معایبی هم دارد که در مطلب زیر به انها اشاره خواهیم کرد.

مشکلات بهداشتی

یکی از مهمترین مشکلات آپارتمان های مبله نداشتن بهداشت در برخی از موارد است. برخی از افراد با مسائل بهداشتی را رعایت نکرده و این موجب می شود تا وسایل هر خانه ای کیفیت اولیه خود را از لحاظ کارایی و بهداشت از دست بدهد. منزل مبله می تواند برای افراد وسواسی مشکل ساز باشد. ناگفته نماند، تمامی این خانه ها بعد از هربار استفاده ضدعفونی و پاکیزه می شود، لاما انسان هایی که وسواس فکری بالایی دارند، ممکن است در این مواقع به مشکل خوردند.

خانه مبله

خانه مبله

سلیقه مستاجر

هر انسانی دوست دارد خانه و محل زندگی خود را طبق سلیقه خودش انتخاب نماید. در اجاره منزل مبله این شرایط فراهم نیست تا هر کسی هر نوع وسیله ای که دلش می خواهد را انتخاب کند. مستاجر در انتخاب وسایل داخلی خانه ها و آپارتمان مبله هیچ دخالتی ندارد. شما می توانید در هنگام اجاره خانه یا آپارتمان مبله مکانی را انتخاب کنید که به فضای فکری شما نزدیک باشد.

احتمال بروز مشکلات امنیتی

شاید با دیدن این مطلب کمی تعجب کنید. اما این یک احتمال است و ما در این مطلب صادقانه تمام وجه های منازل مبله در تهران و سایر شهرها را مورد بررسی قرار می دهیم. برخی از خانه های مبله بعد از چند روز کرایه شدن ممکن است از لحاظ امنیتی به مشکل خوردند. سایت ایران ماوا خانه و آپارتمان های مبله ای را در نظر گرفته است که از لحاظ امنیتی در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارند. با این سایت دیگر نگران چیزی از این بابت نباشید.

قیمت آپارتمان مبله در تهران

قیمت اپارتمان مبله و غیر مبله در تهران به عوامل متنوع و زیادی بستگی دارد.

منطقه مورد نظر

یکی از این عوامل می تواند منطقه مکان مورد نظر باشد. هر چه منطقه مورد نظر به بالای شهر نزدیک تر باشد، هزینه منزل مبله در تهران بیشتر خواهد بود. بالطبع هر چه مکان مورد نظر به پایین پایتخت نزدیک باشد، هزینه ها کاهش خواهد یافت.

متراژ در خانه های مبله

از دیگر عواملی که می تواند بر قیمت خانه یا آپارتمان مبله در تهران تاثیر مستقیم بگذارد، متراژ هر ساختمان است. متاز ساختمان نیز از منطقه پیروی می نماید. هر چه متراژ بالاتر باشد، هزینه هر شب اجاره بالاتر خواهد رفت. هنگام رزرو منزل مبله حتما به این دو مورد توجه کنید. در ادامه مطلب به امکانات این نوع منازل اشاره خواهیم کرد.

منزل مبله

منزل مبله

آپارتمان ‌های مبله در تهران چه امکاناتی دارند؟

شاید در ذهن شما نقش بسته باشد که این نوع منازل چه امکاناتی را با خود به همراه دارند؟ در جواب این سوال باید گفت: منازل مبله در تهران تمامی امکانات لازم برای سپری کردن روزمرگی انسان را با خود به همراه دارد. از جمله مکانات آپارتمان‌ های مبله مجهز می توان به به وسایلی مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، یخچال، گیرنده دیجیتال، ناهارخوری، وسایل گرمایش و سرمایش، جاروبرقی، وای فای، باربیکیو، اتو، سشوار، کمد لباس، حوله، میز چای‌ ساز، مبلمان، اجاق‌ گاز، توستر، تخت، هود اشاره کرد.

از کجا خانه و آپارتمان مبله اجاره کنیم؟

یکی دیگر سوالاتی که ذهن هر فردی را در این باره مشغول می کند، رزرو منزل مبله در تهران از چه طریق حاصل می شود. ما به شما سایت ایران ماوا را توصیه می کنیم. این سایت علاوه بر پوشش های امنیتی قیمت بسیار ارزان تری نسبت به سایر سایت های ارائه کننده دارد. با رزرو منزل مبله یا اجاره سوئیت در تهران وسایر شهرها از طریق سایت ایران ماوا می توانید از هزینه ای اقامت خود در شهر تهران بکاهید. اگر نسبت به قوانین مستاجری و مسائل حقوقی خانه و آپارتمان مبله آگاهی ندارید میتوانید به مطلب ” روابط حقوقی مالک و مستاجر ” مراجعه کنید.

 

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط
فهرست