اماکن دیدنی تهران – آبشار اوسون ، دهستان پس قلعه و آبشار سوتک

242
اجاره سوئیت در تهران
برای اجاره سوئیت در تهران با ما در تماس باشید.
آبشار سوتک
اطراف تهران آبشارهای زیادی واقع شده است که هر کدام جاذبه های خاص خود را دارد. به چند نمونه از آبشار های اطراف تهران در زیر اشاره می کنیم:
آبشار ناران، کفترلو، دو قلوی دربند، سوتک و…
از جمله جاذبه های آبشار ناران می توان به اماکن تاریخی و قدیمی اطراف آن اشاره کرد، کفترلو هم ویژگی های خود را دارد اما به دلیل نزدیکی با ناران می توان گفت از خصوصیات نسبتا واحدی برخوردارند. اکنون می خواهیم مختصرا به توضیح درباره ی آبشار سوتک و ویژگی های منطقه ی آن بپردازیم.
روستایی که این آبشار در نزدیکی آن واقع شده است دهستان نام دارد. دهستان در دره  ای پر آب واقع است که همه روزه میزبان گردشگران خارجی و داخلی و کوهنوردان و ورزشکاران می باشد. همچنین این روستا در قسمت شمال غربی دربند قرار دارد. آبشار سوتک در مسیر کوهنوردی شیرپلا واقع شده است، در این مسیر آبشار اوسون نیز قرار دارد.
از دیگر جاذبه های گردشگری این منطقه می توان به کوه های اطراف اشاره کرد. از جمله این کوه ها کوه بند یخچال است که محوطه ی وسیعی را به خود اختصاص داده است. دیگر کوه مشهور این ناحیه بند اوسون است که به نام بند مگس نیز شناخته می شود.
اگر علاقه به گشت و گذار در طبیعت سرسبز و ناحیه های پر آب و دیدن آبشارها دارید پیشنهاد می شود حتما سری به این منطقه بزنید.
ایران ماوا مرکزی مطمئن برای اجاره سوئیت در تهران
آبشار اوسون
از جمله مناطق طبیعی و دیدنی تهران که سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند آبشار اوسون می باشد. این آبشار در بین منطقه های ایستگاه پنج توچال، پس قلعه و پناهگاه شیرپلا قرار دارد. از جمله عواملی که باعث جذب گردشگران بیشتر به این منطقه می شود وجود این آبشار در شمال تهران و دربند است.
دربند یکی از مناطق پر گردشگر تهران است که همه روزه افراد زیادی برای پیاده روی، ورزش های مختلفف کوهنوردی، استفاده از رستورانها و… به آنجا می روند. البته لازم به ذکر این نکته است که گردشگران این ناحیه بیشتر در فصول گرم سال دیده می شوند.
با ذوب شدن برف کوه های شمالی تهران آبشار اوسون به وجود آمده است.
افرادی که برای دیدن از آبشار اوسون به این منطقه می آیند می توانند از امکانات رفاهی هتل اوسون استفاده کنند. از این هتل چشم انداز های زیبایی را می توان زیر نظر داشت.
بسیاری از افرادی که به این منطقه می آیند گروه های کوهنوردی و گردشگری را تشکیل می دهند. همچین همه روزه خانواده های بسیاری مشاهده می شوند که به این منطقه برای تفریح و گذران وقت می آیند.
اگر به دنبال اجاره سوئیت در تهران هستید با ما تماس بگیرید.
اجاره سوئیت در تهران با ایران ماوا

این مطلب را به اشتراک بگذارید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست