درباره ما

درباره ما

درباره ما: امروزه اغلب کسانی که قصد اقامت کوتاه مدت در تهران را دارند ، اجاره آپارتمان مبله در تهران را بر می گزینند. این امر و ورود گروه ایران ماوا بنا به دلایلی است که در ادامه به آن می پردازیم.

یکی از صنایعی که امروزه بسیار مد نظر دولتمردان کشورهای مختلف قرار دارد ، صنعت توریسم و گردشگری می باشد . توسعه گردشگری فوائد  گوناگونی را برای جوامع میزبان در بر دارد از جمله:

افزایش درآمد دولت ها ، افزایش کار آفرینی ، آشنایی هر چه بیشتر گردشگران با فرهنگ جامعه میزبان ، افزایش سرمایه گذاری های خارجی و بسیاری از محاسن دیگر.

متاسفانه کشور ما ایران علی رغم  جذابیت های فراوان طبیعی ، مذهبی ، تاریخی، درمانی و…  به علت فقدان برنامه ریزی و زیر ساخت های مناسب امکان بهره برداری بهینه از فرصت های موجود را ندارد . حال آنکه  هر کدام از این جذابیت های مذکور می تواند به تنهایی صنعت گردشگری یک کشور را دگرگون سازد.

یکی از عوامل  کمتر بهره بردن کشور ما از صنعت توریسم عدم وجود فضاهای اقامتی با کیفیت و قیمت مناسب می باشد لذا گروه ایران ماوا با بهره گیری از سوابق موفق سالیان گذشته خود درصدد رفع نیازهای گردشگران داخلی و خارجی و کمک به کارآفرینی به اجاره آپارتمان مبله در تهران و دیگر شهرهای ایران خواهد پرداخت.

از علل گرایش به اجاره آپارتمان مبله در تهران و دیگر شهر ها ، قرار گرفتن فضایی  با مساحت بیشتر و وجود امکاناتی از قبیل  لوازم کامل آشپزخانه  که برای پخت و پز در اختیار قرار می گیرد که همین امر سبب کاهش هزینه های اقامتی مسافران می شود. آپارتمان های مبله علی رغم دارا بودن موارد و مزایای فوق  از نظر هزینه های اسکان نیز به مراتب پایین تر از موارد مشابه خود در هتل ها و هتل آپارتمان ها هستند.

برای اجاره آپارتمان مبله با ما تماس بگیرید.